MEIST

Meie lugu

OÜ Sepa Autoklaas asutati 2007.a. suvel eesmärgiga pakkuda kvaliteetset autoklaaside toonimise ja klaasivahetuse teenust. Põhilisteks klientideks on olnud algusest saadik autoesindused ja kasutatud autode müüjad.

Koostööpartnerite nimekiri on pidevalt pikenenud olles jõudnud nii kaugele, et enamus Tartu ja Viljandi automüüjatest lasevad oma autod meil toonida. Alustasime töökojas Sepa 19C Tartus, hiljem lisandus Viljandi teeninduspunkt Tallinna mnt 86.

Miks valida meid?

Kasutame toonimisel kõige kvaliteetsemaid USA-s toodetud kilesi, kokku üle 10 erineva nimetuse, et iga klient leiaks endale sobiva tooni, läike ja tumeduse.

Autoklaase pakume erinevas hinnakategooriates, et sobiva saaks nii vanema kui uuema, nii odavama kui kallima auto omanik alates väikeautodest kuni veautodeni välja. Autoklaase pakume erinevas
hinnakategooriates, et õige saaks nii vanema kui uuema, nii odavama kui kallima auto omanik alates väikeautodest kuni veoautodeni välja.

mis on meie edu saladus?

Firma eduka tegevuse ja jätkusuutlikkuse pandiks on iga klient ja töö eraldi ning samas pidev tellimuste voog. Soovime pakkuda kõikidele neile sobivat teenindust püüdes abiks olla nii kilede valimise kui kasvõi tööaegade suhtes. Olles juba palju aastaid erinevate automarkide toonimise ja klaasitöödega tegelenud oskame tähele panna ka väikeseid nüansse, mis tihtipeale saavadki kvaliteetse lõpptulemuse ja kliendi rahulolu juures määravaks.